HAKKIMDA

selahattinakarisik

Merhaba, ben Selahattin AKARIŞIK!

İstanbul’da Freelance ( Serbest ) olarak Web Tasarım & Yazılım ve Web Tabanlı diğer tüm işleri profesyonel olarak yapmaktayım.

 

Bilgiyayar bölümü ile tanıştığımda yaşım oldukça küçüktü ve bilgisayarları kurcalamak adeta benim için bir hobi haline geldi. İlerleyen zamanlarda bilgisayar programlarının ve web sitelerini hangi mantık ile çalıştığını merak etmem üstüne derin araştırmalara başladım. Yapmış olduğum araştırmalar sonucunda ilgimi en çok çeken bölüm User Interface ( Arayüz Tasarımı ) oldu. Bu ilgi alanı benim için sonrasında bir hedef haline geldi ve bu işi profesyonel olarak yapmam gerektiğinin kanaatine vardım. Hazır web sitelerin kod yapılarını incelereyek çalışma mantığını kavradıktan sonra HTML/CSS etiketlerini ve kodlarını incelereyek kapsamlı bilgi sahibi oldum. Sahip olduğum bilgiler ile ufak web site tasarımları yapmaya başladım. İlerleyen zamanlarda kendimi daha çok geliştirmek için araştırmalar yapmaya devam ettim ve aynı zamanda Web Tasarım & Yazılım kurusuda almaya karar verdim. Yaptığım araştırmalar ve almış olduğum kurs sonucunda Profesyonel Web Tasarım Uzmanı olarak müşteri portföyümü genişletmeye devam ediyorum.

 

Sizinde Kurumsal veya Bireysel bir web sitesine ihtiyacınız var ise tam olarak doğru adrestesiniz demektir. Profesyonel bir web sitenizin olması için benimle çalışmaya İletişim Formu‘nu doldurarak başlayabilirsiniz.

Yeteneklerim

HTML5
95%
CSS3
85%
jQuery
60%
PHP
70%
WordPress
75%
SEO
80%
Photoshop
85%

Sertifikalarım