Freelance Dijital Pazarlama

Freelance Dijital Pazarlama Nedir ?

Freelance Dijital Pazarlama bir web sitesinin temelini oluşturan HTML işaretleme diline özekllikler eklenmesi için kullanılan bir yazılım türüdür. Web Yazılım aynı zamanda Web Programlama olarak ta karşınıza çıkabilmektedir. Web Yazılımları sayesinde web siteleri düzenleme ihtiyacı duymadan kendisini güncelleyerek daha etkin bir site sahibi olmanızı sağlar. Güncel tutma açıklamasını örnekle anlatmak gerekirse bir blog sitesinde yazdığınız yazının Web Tasarımında görülmeyen kodlar ile oluşturulan yazılım ile yeni eklenen yazılara otomatik olarak eklenmesidir.

Freelance Dijital Pazarlama Nedir ?​

Web Tasarımın temel amacı site üzerinde ziyaretçilere görünen yüzü tasarlayarak kodlamaktır. Bir çok dinamik web sitesinde kullanıcıların görmediği bir kodlama sistemi vardır. Bu sistem sitenin kendini güncel tutmasını sağlayan Web Yazılım hizmetidir. Web Yazılım kodlama işlemleri Web Tasarım da kullanılan HTM5L ve CSS3 kodlarıyla birlikte kullanılarak oluşturulan PHP ve ASP.NET kodlarıdır. Özet olarak söylemek gerekirse Web Yazılım bir web sitesinin beynidir.

Web Yazılım Dilleri

Web Yazılım dilleri PHPASP.NETJAVASCRİPTASP.NETMySQL ve HTML5/CSS3‘dir. Bir Web Yazılımında en sık kullanılan dil ise PHP‘dir. PHP ile kodlanan tüm web yazılımlarının arayüz tasarımı HTML5/CSS3 ile hazırlanır ve veri depolaması MySQL ile yapılır.

Web Yazılım Fiyatları

Web Yazılım hizmetinin fiyatları ise proje bazında değişiklik gösterebilir. Bu hizmet genellikle Web Tasarım ile birlikte yapıldığından dolayı yazılım fiyatlarına tasarım fiyatıda dahil edilir. Ortalama Web Yazılım fiyatları ise 700 TL‘den başlar ve üst sınır belirtmek pek doğru olmaz.